Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APTAMIL 1 x 800 g (APTAMIL NUTRI-BIOTIK 1)
- Număr anunț
- DA40620978
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.213,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.213,80 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 08:11
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.213,80 RON
din 1.213,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro