Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Malai grisat tip "Malaiul lui Enache"
- Număr anunț
- DA40948043
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- MIDO SRL (CUI RO12928619)
- Cod CPV
- 15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,50 RON
- Valoare atribuită
- 358,50 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 09:44
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,50 RON
din 358,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro