Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziția de piese schimb pentru repararea furtunului hidraulic al buldoexcavatorului marca TEREX

Număr anunț
DA40973005
Autoritate contractantă
COMUNA CASTELU (CONSILIUL LOCAL CASTELU) (CUI 4515735)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,25 RON
Valoare atribuită
1.188,25 RON
Data publicării
11.08.2026 12:12
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188,25 RON

din 1.188,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.