Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII NECESARE UAT VANATORI, JUDETUL IASI

Număr anunț
DA40971741
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
Furnizor / câștigător
AVIN PETROS SRL (CUI 1953269)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.568,32 RON
Valoare atribuită
8.568,32 RON
Data publicării
11.08.2026 11:10
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.568,32 RON

din 8.568,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.