Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FDI-0285 HARTIE XEROX A4 OFFICE COPY 500COLI/TOP 80 GR
- Număr anunț
- DA40957617
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- IRMEC GRUP SRL (CUI RO16430900)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066 RON
- Valoare atribuită
- 2.066 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 11:14
- Termen limită
- 14.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.066 RON
din 2.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro