Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HAMA PREL 6P SUPORT PERETE 1,5M BLK*( ref 1122/07.08.2026)
- Număr anunț
- DA40973014
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,24 RON
- Valoare atribuită
- 51,24 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 12:12
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,24 RON
din 51,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro