Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aluco Bond imprimat UV 3mm

Număr anunț
DA40972845
Autoritate contractantă
Directia Administrare Infrastructura Publica a Municipiului Brasov (CUI 54789311)
Furnizor / câștigător
SC EFECT ADVERTISING SRL (CUI 14994309)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,20 RON
Valoare atribuită
499,20 RON
Data publicării
11.08.2026 12:04
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,20 RON

din 499,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.