Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autocolante si benzi publicitare

Număr anunț
DA40971808
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,,PROFESOR CRISTEA STANESCU"COMUNA CORNU (CUI 29006435)
Furnizor / câștigător
RAMY TRADE 2017 SRL (CUI RO37474798)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,36 RON
Valoare atribuită
836,36 RON
Data publicării
11.08.2026 11:13
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,36 RON

din 836,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.