Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru de control al starii de sanatateA3

Număr anunț
DA40971157
Autoritate contractantă
Regia Autonoma "Aeroportul Stefan cel Mare - Suceava" (CUI RO713454)
Furnizor / câștigător
TIPROX PROMO DESIGN S.R.L. (CUI 36694787)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440 RON
Valoare atribuită
440 RON
Data publicării
11.08.2026 10:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440 RON

din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.