Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FDI-0289 DOSAR PVC COLOR CU SINA NOKI
- Număr anunț
- DA40957568
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- IRMEC GRUP SRL (CUI RO16430900)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.710,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.710,40 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 11:11
- Termen limită
- 14.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.710,40 RON
din 5.710,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro