Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE R.M.
- Număr anunț
- DA40972241
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA (CUI 17728956)
- Furnizor / câștigător
- UNITATE PROTEJATĂ MARIA ANTONIA S.R.L. (CUI 44507561)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.556,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.556,80 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:35
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.556,80 RON
din 3.556,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro