Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti auxiliare clasa III-a pentru Scoala Gimnaziala

Număr anunț
DA40975181
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865,25 RON
Valoare atribuită
1.865,25 RON
Data publicării
11.08.2026 14:15
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.865,25 RON

din 1.865,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.