Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA BUZAU 6MM

Număr anunț
DA40975046
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.425 RON
Valoare atribuită
2.425 RON
Data publicării
11.08.2026 14:06
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.425 RON

din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.