Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rack ext. HDD/SSD 2.5" Spacer USB 3.0 ng/SSD ADATA Ultimate SU650 512GB SATA-III 2.5"
- Număr anunț
- DA40974378
- Autoritate contractantă
- Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
- Furnizor / câștigător
- EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472 RON
- Valoare atribuită
- 472 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 13:29
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
472 RON
din 472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro