Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire doc SF/DALI, PTH, DTAC si asistenta teh IP comune peste 5.000 loc conf of 296/03,08,2026
- Număr anunț
- DA40973881
- Autoritate contractantă
- ORASUL TALMACIU (CUI 4270732)
- Furnizor / câștigător
- ONIX ECO ENERGY S.R.L. (CUI 47661475)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 13:02
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 115.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro