Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MOTOUTILAJE

Număr anunț
DA40973441
Autoritate contractantă
Comuna Dobra (CUI 4280124)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,89 RON
Valoare atribuită
433,89 RON
Data publicării
11.08.2026 12:36
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,89 RON

din 433,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.