Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aspirator cresa

Număr anunț
DA40973166
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
ASTRA PLUS SRL (CUI 33919079)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,40 RON
Valoare atribuită
677,40 RON
Data publicării
11.08.2026 12:21
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,40 RON

din 677,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.