Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere Canon CRG 069H BK/C/M/Y

Număr anunț
DA40973145
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA GALATI (CUI 3127220)
Furnizor / câștigător
ATALINE PROSISTEM SRL (CUI RO26653127)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,52 RON
Valoare atribuită
297,52 RON
Data publicării
11.08.2026 12:19
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,52 RON

din 297,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.