Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gard din panouri gard din tabla zincata si vopsita (panou si structura)

Număr anunț
DA40972862
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Hasdate - Finisel (CUI 18006383)
Furnizor / câștigător
WEST INTERCOM SRL (CUI RO10589591)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.795,88 RON
Valoare atribuită
4.795,88 RON
Data publicării
11.08.2026 12:05
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.795,88 RON

din 4.795,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.