Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,6% sub estimat

p76 Detergent degresant acid 5% 5l /bid, Maxx Into S , REF 29661

Număr anunț
DA40961543
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ATU14260100 ECOLAB GMBH
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152 RON
Valoare atribuită
972 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
10.08.2026 08:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

972 RON

din 1.152 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 180 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.