Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat
p65 Degresant Alcalin 5 L 4 bid/ SET REF 29661
- Număr anunț
- DA40961313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.375 RON
- Valoare atribuită
- 3.216 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2026 08:19
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.216 RON
din 3.375 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 159 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.