Ofertă refuzată Cumpărare directă

SSD ADATA 512GB- CSS Perisoru

Număr anunț
DA40957780
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
Mitulescu P Bogdan Ciprian (CUI 26166458)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,99 RON
Valoare finală
599,99 RON
Data publicării
07.08.2026 11:25
Data finalizării
11.08.2026 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.