Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII SI INTRETINERE A DRUMURILOR LOCALE

Număr anunț
DA40975155
Autoritate contractantă
Comuna Coas (CUI 16384641)
Furnizor / câștigător
FISCULAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49345398)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.893,06 RON
Valoare atribuită
139.893,06 RON
Data publicării
11.08.2026 14:13
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.893,06 RON

din 139.893,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.