Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inspecție tehnică periodică(ITP) pentru autoutilitara Dacia Duster, cu nr de înmatriculare IS-04-WMC
- Număr anunț
- DA40975067
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
- Furnizor / câștigător
- BRAS SRL (CUI 3634720)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,09 RON
- Valoare atribuită
- 190,09 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:08
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,09 RON
din 190,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro