Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clește pentru stripat tubulatura pungilor de sâng

Număr anunț
DA40974655
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA TELEORMAN (CUI 4469051)
Furnizor / câștigător
HEMAROM SRL (CUI RO5866670)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
11.08.2026 13:44
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.