Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bransamente electrice trifazat

Număr anunț
DA40973945
Autoritate contractantă
Comuna Barsanesti (CUI 4277994)
Furnizor / câștigător
EL-SYC SERV SRL (CUI RO32319718)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.247,48 RON
Valoare atribuită
8.247,48 RON
Data publicării
11.08.2026 13:05
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.247,48 RON

din 8.247,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.