Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERFUZOARE /TRUSE DE PERFUZII /SETURI DE PERFUZIE CU AC PLASTIC LUER-LOCK
- Număr anunț
- DA40973602
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 12:45
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900 RON
din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro