Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare directa Servicii ignifugare

Număr anunț
DA40967264
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZEREVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 260 (CUI 23475670)
Furnizor / câștigător
ACORD ECO S.R.L. (CUI 43400469)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
10.08.2026 14:32
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.