Ofertă acceptată Cumpărare directă

David Clark DC-1A Kit Microfon

Număr anunț
DA40971824
Autoritate contractantă
Regia Autonoma "Aeroportul Stefan cel Mare - Suceava" (CUI RO713454)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
Cod CPV
32340000-8 · Microfoane si difuzoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,06 RON
Valoare atribuită
433,06 RON
Data publicării
11.08.2026 11:14
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,06 RON

din 433,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.