Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vitrina farmaceutica profesionala ,Snaige Medical MD40DC-P301BEQ,C.Electronic,H 202.5cm,270L
- Număr anunț
- DA40971269
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
- Furnizor / câștigător
- NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO31405861)
- Cod CPV
- 42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.206,61 RON
- Valoare atribuită
- 6.206,61 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 10:47
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.206,61 RON
din 6.206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro