Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZINBA 250UI/ 5000UI/ g x 20 g ung / referat 33700/27.07.2026 farm. 43
- Număr anunț
- DA40974370
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183,50 RON
- Valoare atribuită
- 183,50 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 13:29
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183,50 RON
din 183,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro