Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOMETAZONA ATB 1MG/G UNGUENT /CREMA*15G- referat 33700/27.07.2026 farm. 43

Număr anunț
DA40973580
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
BYA SELL SRL (CUI 22594591)
Cod CPV
33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32 RON
Valoare atribuită
32 RON
Data publicării
11.08.2026 12:44
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32 RON

din 32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.