Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HEPAXANE 4000 UI (40 mg)/0,4 ml / ENOXAPARINUM, HEPAXANE 6000 UI (60 mg)/0,6 ml / ENOXAPARINUM
- Număr anunț
- DA40964003
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.712,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.712,50 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 11:13
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.712,50 RON
din 1.712,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro