Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope Laufenn-G FIT 4S LH71 XL-A-215/65R16-102-V-CB72B
- Număr anunț
- DA40972402
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA, CENTRUL JUDETEAN CLUJ (CUI 20800954)
- Furnizor / câștigător
- TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.299,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.299,48 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:43
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.299,48 RON
din 1.299,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro