Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTATARE-REPARARE SISTEM STAND FRANA

Număr anunț
DA40974524
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI RO37709819)
Furnizor / câștigător
IDEALTECH SERVICE SRL (CUI RO23474712)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.170 RON
Valoare atribuită
4.170 RON
Data publicării
11.08.2026 13:36
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.170 RON

din 4.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.