Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA IN DOMENIUL ACHIZITIILOR DE STATII DE INCARCARE
- Număr anunț
- DA40972626
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
- Furnizor / câștigător
- BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:54
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.500 RON
din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro