Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VITRINE FRIGORIFICE

Număr anunț
DA40974554
Autoritate contractantă
Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou (CUI 4494926)
Furnizor / câștigător
MURE COM SRL (CUI RO17861021)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
11.08.2026 13:38
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.