Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cusca rulment alternator,rulment alternator,rulment alternator-VDL

Număr anunț
DA40974062
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
ERIDO-TRADING SRL (CUI RO15146757)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
11.08.2026 13:12
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.