Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie publica

Număr anunț
DA40973036
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR DINAMO BRASOV (CUI 4443302)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI RO9010105)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,14 RON
Valoare atribuită
340,14 RON
Data publicării
11.08.2026 12:13
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,14 RON

din 340,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.