Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOR APA RECE DS TRP Q3 25 DN 50 R160 CU MID

Număr anunț
DA40972713
Autoritate contractantă
APA CANAL BORS SRL (CUI 44277063)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI RO13430603)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.231,31 RON
Valoare atribuită
1.231,31 RON
Data publicării
11.08.2026 11:58
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.231,31 RON

din 1.231,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.