Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de terasamante la terenul sportiv din Polonița nr. 120c, jud. Harghita
- Număr anunț
- DA40972711
- Autoritate contractantă
- Comuna Feliceni (CUI 4367973)
- Furnizor / câștigător
- PONT KLAPPOL SRL (CUI RO33704894)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.983,47 RON
- Valoare atribuită
- 61.983,47 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:58
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.983,47 RON
din 61.983,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro