Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparație VW Transporter MAI50114

Număr anunț
DA40974155
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA MIHAI VITEAZUL AL JUDETULUI COVASNA (CUI 4201902)
Furnizor / câștigător
OLAS-SERVICE S.R.L. (CUI RO35849913)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.958,67 RON
Valoare atribuită
4.958,67 RON
Data publicării
11.08.2026 13:17
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.958,67 RON

din 4.958,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.