Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE PRIZE DE PAMANT PRAM
- Număr anunț
- DA40968686
- Autoritate contractantă
- GRADINITA ALBINUTA (CUI 4340242)
- Furnizor / câștigător
- FMV EINKAUF SRL (CUI 34927070)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.612 RON
- Valoare atribuită
- 6.612 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 07:13
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.612 RON
din 6.612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro