Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bilet avion
- Număr anunț
- DA40971609
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
- Furnizor / câștigător
- WECO TMC (CUI RO6309553)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.143,36 RON
- Valoare atribuită
- 30.143,36 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:03
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.143,36 RON
din 30.143,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro