Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchiriere cort pentru evenimentul la anual laTismana intr-o Gradina

Număr anunț
DA40963237
Autoritate contractantă
ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (CUI 4956189)
Furnizor / câștigător
PAUNISEVA PREST85 S.R.L. (CUI 44414861)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
10.08.2026 10:32
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.