Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei Motor Urania FE-LS – 3 bt ( 600 L)

Număr anunț
DA40973539
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI RO1219301)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.670 RON
Valoare atribuită
20.670 RON
Data publicării
11.08.2026 12:42
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.670 RON

din 20.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.