Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziția de verificare instalație frigorifică, remediere și punere în funcțiune.
- Număr anunț
- DA40960697
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- NORDTEC ROMANIA S.R.L. (CUI RO37228335)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.682,88 RON
- Valoare finală
- 3.682,88 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 15:42
- Data finalizării
- 11.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.