Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie copiatoare Canon

Număr anunț
DA40975701
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Teleorman (CUI RO4253634)
Furnizor / câștigător
MATRIX SERV S.R.L. (CUI RO5878950)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,83 RON
Valoare atribuită
619,83 RON
Data publicării
11.08.2026 14:48
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,83 RON

din 619,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.