Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice - Celtic Music Party in cadrul Festivalului P.O.S. 2026
- Număr anunț
- DA40965147
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- QCK-SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47038320)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 12:16
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 17:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.500 RON
din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro