Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii tehnice și operaționale pentru sistemele informatice

Număr anunț
DA40954741
Autoritate contractantă
ARTEXIM (CUI 3647029)
Furnizor / câștigător
STANDON ONLINE S.R.L. (CUI 40438019)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.950 RON
Valoare finală
40.950 RON
Data publicării
06.08.2026 19:30
Data finalizării
11.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.